Henri Bellan tillskriven

Henri Bellan tillskriven
Henri Bellan tillskriven
Henri Bellan tillskriven
Henri Bellan tillskriven
Henri Bellan tillskriven
Henri Bellan tillskriven

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HENRI FERDINAND BELLAN (1870-1922), tillskriven: "Le Chiffonier", bär signaturer, olja på duk, 53x64 cm, även otydlig signatur

Duklagning

296816

2015-03-02