Bo von Zweigberkgk olja

Bo von Zweigberkgk olja
Bo von Zweigberkgk olja
Bo von Zweigberkgk olja
Bo von Zweigberkgk olja
Bo von Zweigberkgk olja
Bo von Zweigberkgk olja

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BO VON ZWEIGBERGK (1897-1940): Biskopsudden, Djurgården, monogramsignerad och daterad Zweigbergk 1929, olja på pannå, 34x41 cm

296832

2015-03-06