Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HALLMÖBEL, 1880-tal, svartmålad med förgylld dekor, spegel samt 2 ljushållare, låda i sargen, höjd 144, 58x33, nyckel finns
Bruksslitage, nyckel finns att hämta på utlämningen
296852
2015-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här