Hallmöbel 1800-talets slut

Hallmöbel 1800-talets slut
Hallmöbel 1800-talets slut
Hallmöbel 1800-talets slut
Hallmöbel 1800-talets slut
Hallmöbel 1800-talets slut
Hallmöbel 1800-talets slut
Hallmöbel 1800-talets slut
Hallmöbel 1800-talets slut
Hallmöbel 1800-talets slut
Hallmöbel 1800-talets slut

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HALLMÖBEL, 1880-tal, svartmålad med förgylld dekor, spegel samt 2 ljushållare, låda i sargen, höjd 144, 58x33, nyckel finns

Bruksslitage, nyckel finns att hämta på utlämningen

296852

2015-03-04