Stockholmsmotiv

Stockholmsmotiv
Stockholmsmotiv
Stockholmsmotiv
Stockholmsmotiv

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLOF MARTIN ANDERSSON "MARTINE" (1853-1915) (4)
Stockholmsbilder, (omkring 1900), signerade Martine, akvareller, ramått 24,5x33 cm, "Skeppsbron", "Lilla Sjötullen, Djurgården", "Djurgårdsteatern", "Lilla Hasselbacken"

296856

2015-03-05