Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALEXANDER LANGLET (1870-1953): Timmersläpet , signerad och daterad Alex. Langlet -37, olja på duk, 49x64 cm
296885
2015-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här