Spegel spegellampetter tenn

Spegel spegellampetter tenn
Spegel spegellampetter tenn
Spegel spegellampetter tenn
Spegel spegellampetter tenn

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1930/40-tal, tenn, krönet med dekor av parställda fåglar, spegelns mått ca 46x27 cm

Foliering med skador

296925

2015-03-03