Gunnar Löberg

Gunnar Löberg
Gunnar Löberg
Gunnar Löberg
Gunnar Löberg

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GUNNAR LÖBERG (1893-1950), "Kalkugnar", signerad och daterad a tergo G Löberg 1928, olja på duk, ca 50x62 cm

296930

2015-03-03