Skål sten

Skål sten
Skål sten
Skål sten
Skål sten
Skål sten
Skål sten

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, sten, Kina, troligen 1900-tal, slät form, höjd 5 diameter 11 cm

Smärre nagg vid fotringen

296937

2015-03-04