Gustev Rudberg färglitografi
2015-03-03
296953
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Motiv från Ven, signerad Gustav Rudberg, 87/250, färglitografi, ca 52x64 cm