Figurin Waldemar Lindström

Figurin Waldemar Lindström
Figurin Waldemar Lindström
Figurin Waldemar Lindström
Figurin Waldemar Lindström
Figurin Waldemar Lindström
Figurin Waldemar Lindström
Figurin Waldemar Lindström
Figurin Waldemar Lindström
Figurin Waldemar Lindström
Figurin Waldemar Lindström

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALDEMAR LINDSTRÖM, figurin, Rörstrand, 1900-tal, porslin, föreställande pärlhöns, signerad W Linström, höjd ca 16,5 cm

296963

2015-03-03