Hängskåp allmoge

Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÄNGSKÅP, allmoge, 1800-talets början, daterad 1818, bemålad dekor, höjd 59, 60 x 22 cm, nyckel finns

296970

2015-03-03