Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÄNGSKÅP, allmoge, 1800-talets början, daterad 1818, bemålad dekor, höjd 59, 60 x 22 cm, nyckel finns
296970
2015-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här