Per Fritiof Strandberg oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER FRITIOF STRANDBERG (1906-1988) , Insjölandskap med hus, olja på duk, singerad och daterad Fritiof Strandberg -28, 55 x 68 cm

Smäre skador

296977

2015-03-03