Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM (1913-1988), "Lamino", 1970/80-tal, stomme i bok, klädsel i grått fårskinn, formgiven 1956, sitthöjd ca 33 cm
Sliten och delvis skadad klädsel, bruksslitage
296994
2015-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här