Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
KG NILSSON (född 1942): "Landskap med bro", signerad och daterad KG Nilsson 1996, 146/320, färgserigrafi, ca 25 x 30 cm
Zustandsbeschreibung
296998
2015-03-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner