KG Nilson färgserigrafi

KG Nilson färgserigrafi
KG Nilson färgserigrafi

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

KG NILSSON (född 1942): "Landskap med bro", signerad och daterad KG Nilsson 1996, 146/320, färgserigrafi, ca 25 x 30 cm

Zustandsbeschreibung

296998

2015-03-03