Madeleine Pyk gouache

Madeleine Pyk gouache
Madeleine Pyk gouache
Madeleine Pyk gouache
Madeleine Pyk gouache

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Abraham och Isaac", signerad och daterad M Pyk 1967, gouache, 21x25 cm

297000

2015-03-06