Biblioteksstege 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BIBLIOTEKSSTEGE, England, 1900-talets andra hälft, höjd ca 122 cm
Kuntoraportti
Brukslitage
297006
Päivämäärä:
2015-03-03