Biblioteksstege 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BIBLIOTEKSSTEGE, England, 1900-talets andra hälft, höjd ca 122 cm

Kuntoraportti

Brukslitage

297006

Päivämäärä:

2015-03-03