Ellen Jolin akvarell

Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELLEN JOLIN (1854-1939): Tjädern plockas, signerad Ellen Jolin, akvarell på papper, 35x27 cm

297011

2015-03-03