Ellen Jolin akvarell
2015-03-03
297011
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ELLEN JOLIN (1854-1939): Tjädern plockas, signerad Ellen Jolin, akvarell på papper, 35x27 cm