Agnes Cleve blandteknik
2015-03-03
297014
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
AGNES CLEVE (1875-1951), fartygsporträtt, signerad och daterad A Cleve, akvarell och täckvitt , 48 x 30 cm