Agnes Cleve blandteknik

Agnes Cleve blandteknik
Agnes Cleve blandteknik
Agnes Cleve blandteknik
Agnes Cleve blandteknik

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AGNES CLEVE (1875-1951), fartygsporträtt, signerad och daterad A Cleve, akvarell och täckvitt , 48 x 30 cm

297014

2015-03-03