George vicat Cole oljemålning

George vicat Cole oljemålning
George vicat Cole oljemålning
George vicat Cole oljemålning
George vicat Cole oljemålning
George vicat Cole oljemålning
George vicat Cole oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

4 000 SEK

GEORGE VICAT COLE ( 1833-1893), kor i landskap, monogramsignerad och daterad V. Cole 1879, olja på duk, 50 x 75 cm

297020

2015-03-03