Hans Kajtorp oljemålning
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HANS KAJTORP (1916-1991), "Nattligt stilleben", olja på duk, signerad och daterad Hans Kajtorp Nice 47, atergo "Nattligt stilleben Nice 1947 Villa La Paix fabion", 65 x 118 cm
Smärre ytskador
297025
2015-03-03