Hans Kajtorp oljemålning

Hans Kajtorp oljemålning
Hans Kajtorp oljemålning
Hans Kajtorp oljemålning
Hans Kajtorp oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

2 500 SEK

HANS KAJTORP (1916-1991), "Nattligt stilleben", olja på duk, signerad och daterad Hans Kajtorp Nice 47, atergo "Nattligt stilleben Nice 1947 Villa La Paix fabion", 65 x 118 cm

Smärre ytskador

297025

2015-03-03