Carl Küstner oljemålning

Carl Küstner oljemålning
Carl Küstner oljemålning
Carl Küstner oljemålning
Carl Küstner oljemålning
Carl Küstner oljemålning
Carl Küstner oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL KÜSTNER (1861-1934): Stadsbild vid sjö, signerad C Küstner, olja på duk, ca 69 x 58,5 cm

Enstaka tryckmärken, krackeleringar

297030

2015-03-03