Boksnurra England

Boksnurra England
Boksnurra England
Boksnurra England
Boksnurra England
Boksnurra England
Boksnurra England
Boksnurra England
Boksnurra England

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKSNURRA, 1900-talets andra hälft, England, fanérad i idegran, dekor av intarsia, höjd 79, 48x49 cm

Skiva med fanérskador

297035

2015-03-03