Glassköljare

Glassköljare
Glassköljare
Glassköljare
Glassköljare

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASSKÖLJ, 2 st, FAT, 2 st, YTTERFODER, KANNA,1800-tal, mjölkvitt opalinglas, kanten med gulddekor, glassköljarnas höjd 8,5, diameter 21-23 cm

Nötningar, enstaka nagg

297079

2015-03-03