Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GLASSKÖLJ, 2 st, FAT, 2 st, YTTERFODER, KANNA,1800-tal, mjölkvitt opalinglas, kanten med gulddekor, glassköljarnas höjd 8,5, diameter 21-23 cm
Nötningar, enstaka nagg
297079
2015-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här