Graverad och slipade bägare 1800-tal
2015-03-03
297085
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BÄGARE, 6 st, glas, 1800-tal, graverad och slipad dekor, höjd 10-14,5 cm
Nagg