Ashoona Pitseolak
2015-03-03
297086
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ASHOONA PITSEOLAK (1904-1983): "Frightened goslings", litografi och stencil, AP 1/10, signerad och daterad Pitseolak Dorset 1983, bladmått ca 76x56 cm