Ashoona Pitseolak

Ashoona Pitseolak
Ashoona Pitseolak
Ashoona Pitseolak
Ashoona Pitseolak
Ashoona Pitseolak
Ashoona Pitseolak

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ASHOONA PITSEOLAK (1904-1983): "Frightened goslings", litografi och stencil, AP 1/10, signerad och daterad Pitseolak Dorset 1983, bladmått ca 76x56 cm

297086

2015-03-03