Jan Brazda collage

Jan Brazda collage
Jan Brazda collage
Jan Brazda collage
Jan Brazda collage

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN BRAZDA (1917-2011): Figurkomposition, signerad och daterad J Brazda 68, blandteknik, 33x40,5 cm, oramad
PROVENIENS: Jacob Dahlin

Oramad, arm på figur i collage har lossnat från pappret, reva i marginal

297091

2015-03-03