Jan Brazda collage
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAN BRAZDA (1917-2011): Figurkomposition, signerad och daterad J Brazda 68, blandteknik, 33x40,5 cm, oramad
PROVENIENS: Jacob Dahlin
Oramad, arm på figur i collage har lossnat från pappret, reva i marginal
297091
2015-03-03