Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ABRAHAM HULK II (1851-1922): Landskap "Near Ripgate, Surrey", signerad A Hulk Junior och daterad a tergo 1886, 36x25 cm
297093
2015-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här