VAS Upsala Ekeby

VAS Upsala Ekeby
VAS Upsala Ekeby
VAS Upsala Ekeby
VAS Upsala Ekeby
VAS Upsala Ekeby
VAS Upsala Ekeby
VAS Upsala Ekeby
VAS Upsala Ekeby

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UPSALA EKEBY,vas, lergods, vit glasyr, i form av bl a sjöstjärnor, numrerad 908, höjd ca 40 cm

Smärre glasyrbortfall, smärre krackeleringar

297115

2015-03-03