Klubbat för:
900 SEK
1 000 SEK
PIERRE FORSELL, ljuslampetter, 1 par, Skultuna, i form av pendel och lod, designade av och signerade Pierre Forsell, höjd ca 49 cm
Bruksslitage
297117
2015-03-03