Ljuslampetter Pierre Forsell Skultuna

Klubbat för:

900 SEK

1 000 SEK

PIERRE FORSELL, ljuslampetter, 1 par, Skultuna, i form av pendel och lod, designade av och signerade Pierre Forsell, höjd ca 49 cm

Bruksslitage

297117

2015-03-03