Edit Gustavsson oljemålning

Edit Gustavsson oljemålning
Edit Gustavsson oljemålning
Edit Gustavsson oljemålning
Edit Gustavsson oljemålning
Edit Gustavsson oljemålning
Edit Gustavsson oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDIT GUSTAFSSON (1886-1968): "Halvakt", signerad Edit Gustafsson, olja på pannå, ca 29x24 cm

297118

2015-03-03