Brosch silver och emalj trollslända

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BROSCH, förgyllt sterlingsilver, emaljdekor, föreställande en trollslända, genombrutna vingar, turkoser till ögon, del av kropp ledad, längd mellan vingarna 6,5 cm

Emaljskador

297127

2015-03-04