Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BROSCH, förgyllt sterlingsilver, emaljdekor, föreställande en trollslända, genombrutna vingar, turkoser till ögon, del av kropp ledad, längd mellan vingarna 6,5 cm
Emaljskador
297127
2015-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här