Christian Due etsningar

Christian Due etsningar
Christian Due etsningar
Christian Due etsningar
Christian Due etsningar
Christian Due etsningar
Christian Due etsningar
Christian Due etsningar
Christian Due etsningar

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHRISTIAN DUE (1925-2004): (4) "Medeltid", "Marsvinter II", "Motljus", "Olevans Roman V"(?), signerade, 1960-tal, etsningar, ca 33x46, 27x49, 35x31 samt 21x45 cm

297130

2015-03-03