Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHRISTIAN DUE (1925-2004): (4) "Medeltid", "Marsvinter II", "Motljus", "Olevans Roman V"(?), signerade, 1960-tal, etsningar, ca 33x46, 27x49, 35x31 samt 21x45 cm
297130
2015-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här