Milus FC Barcelona sport
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MILUS, herrarmbandsur, gulddoublé, stålbaksida, mekaniskt urverk (manuellt), pexiglas, sekundvisare i form av flygplan, diameter ca 34 mm, Barcelonaklubbmärke, 2 fotografier på bla Kubala meföljer
PROVENIENS: Gåva av fotbollspelaren László Kubala (1927-2002) direkt till nuvarande ägare.
Glas med repor, boett med slitage
297134
2015-03-20