Milus FC Barcelona sport

Milus FC Barcelona sport
Milus FC Barcelona sport
Milus FC Barcelona sport
Milus FC Barcelona sport
Milus FC Barcelona sport
Milus FC Barcelona sport
Milus FC Barcelona sport
Milus FC Barcelona sport

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MILUS, herrarmbandsur, gulddoublé, stålbaksida, mekaniskt urverk (manuellt), pexiglas, sekundvisare i form av flygplan, diameter ca 34 mm, Barcelonaklubbmärke, 2 fotografier på bla Kubala meföljer
PROVENIENS: Gåva av fotbollspelaren László Kubala (1927-2002) direkt till nuvarande ägare.

Glas med repor, boett med slitage

297134

2015-03-20