Ferdinand Bol hans krets olja

Ferdinand Bol hans krets olja
Ferdinand Bol hans krets olja
Ferdinand Bol hans krets olja
Ferdinand Bol hans krets olja

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FERDINAND BOL, hans krets (omkring 1650): Fader och dotter, olja på duk, 109x84,5 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Krackeleringar, dubblerad

297138

2015-03-12