Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FERDINAND BOL, hans krets (omkring 1650): Fader och dotter, olja på duk, 109x84,5 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Krackeleringar, dubblerad
297138
2015-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här