Ytterfoder i porslin Kina 17/1800-tal

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

YTTERFODER, porslin, Kina, 17/1800-tal, europeiserande dekor i famille rose av blommor och girlander, höjd 15, diameter 17 cm

Kantnagg

297143

2015-03-03