Skulptur Bachany

Skulptur Bachany
Skulptur Bachany
Skulptur Bachany
Skulptur Bachany
Skulptur Bachany
Skulptur Bachany
Skulptur Bachany
Skulptur Bachany

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SKULPTUR, bronserad keramik, 1900-tal, föreställande smed, märkt undertill Bechany, (Tjeckien) 576, höjd ca 45 cm

Färgbortfall, krackeleringar

297147

2015-03-04