Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
SKULPTUR, bronserad keramik, 1900-tal, föreställande smed, märkt undertill Bechany, (Tjeckien) 576, höjd ca 45 cm
Färgbortfall, krackeleringar
297147
2015-03-04