Fällbord alrotsfaner

Fällbord alrotsfaner
Fällbord alrotsfaner
Fällbord alrotsfaner
Fällbord alrotsfaner
Fällbord alrotsfaner
Fällbord alrotsfaner
Fällbord alrotsfaner
Fällbord alrotsfaner

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄLLBORD, delvis 1800-tal, rund skiva fanerad i alrot, svärtad samt svarvad tredelad fot, höjd ca 75 diameter 73 cm

Slitage, senare underrede

297157

2015-03-04