Tekoppar
2015-03-04
297173
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TEKOPPAR, 8 st, CABAREDEL, porslin, 1800-tal, Kina, kopparnas höjd ca 4,5 cm
Kopparna med skador och lagningar