Jan Naliwajko

Jan Naliwajko
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN NALIWAJKO (född 1939): Mun, signerad och daterad J. Naliwajko 2010, 5, plexiglas, höjd ca 30 bredd ca 36 cm

297182

2015-03-04