Träskulpturer
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTURER, 11 st., trä, polykromt bemålade, föreställande bl a Karl Alfred och musikanter, varierande höjder ca 15-53 cm, signerade KB, IA, Teo Spaniev (?), samt G Larsson Bjäred
Slitage
297185
2015-03-04