Träskulpturer

Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SKULPTURER, 11 st., trä, polykromt bemålade, föreställande bl a Karl Alfred och musikanter, varierande höjder ca 15-53 cm, signerade KB, IA, Teo Spaniev (?), samt G Larsson Bjäred

Zustandsbeschreibung

Slitage

297185

2015-03-04