Tennljusstakar 1800-tal

Tennljusstakar 1800-tal
Tennljusstakar 1800-tal
Tennljusstakar 1800-tal
Tennljusstakar 1800-tal
Tennljusstakar 1800-tal
Tennljusstakar 1800-tal
Tennljusstakar 1800-tal
Tennljusstakar 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, 1800-tal, gustaviansk stil, godronneringar, pärlstavsdekor, kvadratisk bas på runda fötter, otydliga stämplar, höjd 18 cm

Skador, en fot lös

297192

2015-03-04