Elisabeth Ohlson-Wallin foto

Elisabeth Ohlson-Wallin foto
Elisabeth Ohlson-Wallin foto
Elisabeth Ohlson-Wallin foto
Elisabeth Ohlson-Wallin foto

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELISABETH OHLSON WALLIN (född 1961): Studion, ur serien "Könskrigare", signerad och numrerad 18/150, fotografi, 50X38 cm, oramad

Kantstött

297196

2015-03-04