HUGHIE O´DONOGHUE - olja

HUGHIE O´DONOGHUE - olja
HUGHIE O´DONOGHUE - olja
HUGHIE O´DONOGHUE - olja
HUGHIE O´DONOGHUE - olja

Klubbat för:

60 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

HUGHIE O´DONOGHUE (England, född 1953), Cherbourg, the port, signerad och daterad på baksidan O´Donoghue 1996-97, olja på duk, 96 x 102 cm.

297198

2015-03-15