Olle Hjortzberg teckning

Olle Hjortzberg teckning
Olle Hjortzberg teckning
Olle Hjortzberg teckning
Olle Hjortzberg teckning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Mansporträtt, signerad och daterad Olle Hjortzberg 1938, blandteknik på papper, 64x50 cm, med dedikation "Till Ingeborg och Rolf Mellström"

Skador, fuktskada, ojämnheter, nålstick

297286

2015-03-08