Olle Hjortzberg teckning
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Mansporträtt, signerad och daterad Olle Hjortzberg 1938, blandteknik på papper, 64x50 cm, med dedikation "Till Ingeborg och Rolf Mellström"
Skador, fuktskada, ojämnheter, nålstick
297286
2015-03-08