Figuriner Wien

Figuriner Wien
Figuriner Wien
Figuriner Wien
Figuriner Wien
Figuriner Wien
Figuriner Wien
Figuriner Wien
Figuriner Wien
Figuriner Wien
Figuriner Wien

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURINER, 2 st, Wien, 1900-talets första del, porslin, kvinna med barn och katt, höjd 15 resp 16 cm

Skador, nagg

297293

2015-03-04