KG Nilson mapp med tre grafiska blad

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KG NILSON (född 1942): Mapp "Stockholmsbilder", 2012, 3 st grafiska blad, "Gränden", "Holmen" och "Hissen", signerade, daterade och numrerade KG Nilson 2012, 87/100, 50x40 cm

297300

2015-03-05