Luis Merino

Luis Merino
Luis Merino
Luis Merino
Luis Merino
Luis Merino
Luis Merino

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUIS MERINO (Mexico/Canada, född 1942): "Playa Azul", signerad och daterad a tergo 1997, olja på duk, 40x30 cm

Färgmärke

297310

2015-03-16